KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 9941039
nr 994 1039
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Carborundumetsning, Alain Soucasse (f. 1951), Komposition, signerad. -91, bladets mått: 27x22
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:52:17
150 kr